حریم خصوصی

معرفی :

 کاروانرو (“کاروانرو” ، “ما”) به حفظ اطلاعات شخصی شما احترام میگذارد و متعهد است که طبق این سیاستنامه حفظ اطلاعات از اطلاعات شخصی شما محافظت کند.

هدف از این سیاستنامه حفظ اطلاعات این است که به شما اطلاع دهیم که ما اطلاعاتی که از طریق سایت www.carvanro.com یا نرم افزار موبایل درباره  شما دریافت میکنیم را چگونه استفاده میکنیم، حال چه استفاده کننده مداوم باشید یا اینکه تنها یک بار از این سایت استفاده کرده باشید.

این سیاست نامه درباره اطلاعاتی است که ما از شما از طریق وبسایت، ایمیل، پیامک و دیگر پیامهای الکترونیکی دریافت میکنی به کار می رود.

این سیاست نامه درباره اطلاعاتی که ما از شما از طریق تلفن، حضوری یا سامانه های دیگر که شما را به ما ارجاع میدهند(شامل تبلیغات) به کار نمیرود.

از آنجا که ممکن است از زمان آخرین استفاده شما از وبسایت شرایط تغییر کرده باشد، لطفاً تمام این نوشته را قبل از استفاده از وبسایت، ثبت نام یا خرید هرنوع خدمتی از کاروانرو( خدمات) به دقت مطالعه فرمائید. اگر با شرایط و سیاست های ما موافق نیستید از وبسایت استفاده نکنید. دستیابی و استفاده شما از وبسایت به معنی موافقت با این سیاست های حفظ اطلاعات تلقی میشود.

استفاده مداوم شما از وبسایت بعد از آنکه ما تغییراتی در آن ایجاد کنیم هم به این معنی است که شما با آن تغییرات موافق هستید، در نتیجه لطفا به صورت دوره ای این سیاست نامه را به منظور مشاهده تغییرات بررسی نمایید.

اطلاعاتی که شما از طریق وبسایت در اختیار کاروانرو قرار میدهید.

اطلاعت شناسایی شخصی (“PII”) اطلاعاتی هستند که منجر به شناسایی یک فرد می شوند، از جمله نام، نام خانوادگی، آدرس، کد ملی، تاریخ تولد، آدرس ایمیل، نشانی IP، شماره تلفن، شماره تلفن همراه، شماره کارت بانکی یا شماره گواهینامه. اطلاعات شناسایی غیر شخصی (“NPII”) اطلاعاتی هستند که به ما امکان شناسایی دقیق شما را از طریق نام یا سایر اطلاعات هویتی منحصر به فرد نمیدهند.

کاروانرو PII و NPII ها را راجع به شما از سه طریق جمع آوری میکند:

برای پاسخگویی به یک ایمیل یا درخواست خاص از سوی شما. شما باید متوجه و موافق باشید که ما ممکن است PII شما را جهت برقراری ارتباط با شما از طریق هرکدام از اطلاعات تماسی که شما در اختیار ما قرار داده اید استفاده کنیم.

شما ممکن است هنگام ثبت نام در سایت، گرفتن اطلاعات درباره خدمات یا راههای دیگری که با ما مکاتبه میکنید اطلاعاتی را در اختیار ما قرار دهید. شما مجبور نیستید که PII خود را در اختیار ما قرار دهید. گرچه، ندادن این اطلاعات ممکن است به محدودیت هایی در استفاده از خدمات سایت منجر شود.

ما اطلاعاتی را راجع به استفاده کنندگان وبسایت خود(” اطلاعات کاربران سایت”) جمع آوری میکنیم، مانند صفحاتی که شما بازدید کرده اید، سیستم عامل شما، مرورگر یا کامپیوتر شما، اینکه کدام سایت شما را به ما ارجاع داده یا مرتبط کرده است، و همچنین آدرس IP شما. اطلاعات کاربران سایت به طور کلی NPII محسوب می شوند، اما آدرس IP شما PII می باشد( چون میتوان با آن شما را شناسایی کرد). کاروانرو از فناوری “کوکی”( به هر دو صورت “session” و”persistent”) استفاده میکند و از تکنولوژی مشابهی برای جمع آوری اطلاعات کاربران وبسایت استفاده میکند. اطلاعاتی که ما جمع آوری می کنیم اطلاعات آماری هستند که به ما در بهبود وبسایت برای ارائه خدمات بهتر و شخصی تر به شما کمک می کند. شما می توانید این کوکی ها و موارد مشابه را با استفاده از تنظیمات مرورگر خود غیرفعال کنید. گرچه این امر منجر به محدود کردن توانایی شما برای استفاده کامل از ویژگی های وبسایت میشود.

ما همچنین از یک شخص ثالث برای جمع آوری اطلاعات عمومی شامل PII از منابع مختلف شامل شبکه های اجتماعی، پرسشنامه ها، وبسایتهای تجاری، و سایر منابع عمومی(” اطلاعات عمومی”) استفاده میکنیم. ما هر تکه اطلاعات عمومی را ارزیابی نمیکنیم و تضمین نمیدهیم که چنین اطلاعاتی صحیح، قانونی، یا معتبر باشند یا چطور این اطلاعات جمع آوری یا به روز رسانی شده اند. در صورتی که میخواهید چنین اطلاعاتی راجع به شما از وبسایت حذف شود، لطفا ایمیلی را به help@carvanro.com ارسال نموده و ما درخواست شما را به اطلاع فراهم کننده شخص ثالث خود میرسانیم.

علاوه بر موارد فوق ممکن است ما سایر انواع اطلاعات NPII را مانند اینکه چه مرورگری برای دسترسی به وبسایت استفاده شده است و چه وبسایتی در حال ارجاع یا مرتبط کردن ترافیک به وبسایت ما هستند نیز جمع آوری کنیم. کاربران ممکن است از طریق بنرهای تبلیغاتی، لینکهای سایت، ایمیل، QR کدها یا فناوری های مشابه به سایت هدایت شده باشند. این فناوری ها ممکن است از ابزارهایی مانند کوکی ها یا وب بیکن ها برای ارائه معیارهایی به کاروانرو راجع به موثر بودن لینکهای تبلیغاتی استفاده کنند. اینها اطلاعات PII را از کاربر جمع آوری نمیکنند.

اطلاعات تجمیع شده و بدون هویت که توسط کابران وبسایت تولید می شود نیز NPII تلقی می شوند. کاروانرو ممکن است جنبه های شخصی و شخصیتی PII را حذف کند و آنرا تبدیل به NPII کرده و اطلاعات تجمیعی ناشناس تولید کند. این اطلاعات نمیتواند برای شناسایی افراد استفاده شود و ما تلاشی در جهت شناسایی مجدد افراد نخواهیم کرد و این اجازه را به دیگران جهت شناسایی نخواهیم داد. ما می توانیم این اطلاعات تجمیعی ناشناس را که شامل اطلاعات تجمیعی کاربران سایت می باشد بدون ممنوعیت در دسترس قرار دهیم.

چگونه اطلاعات شناسایی شخصی شما مورد استفاده قرار می گیرد؟

ما اجازه داریم PII شما را جهت اهداف ذیل مورد استفاده قرار دهیم:

جهت پاسخ دادن به ایمیل یا یک درخواست خاص شما. شما میدانید و موافق هستید که ما از PII شما جهت برقراری ارتباط با شما با استفاده از هرکدام از اطلاعات تماسی که شما در اختیار ما می گذارید استفاده کنیم.

جهت طراحی سایت به نسبت سلیقه شخصی شما

جهت ارائه اطلاعاتی که به عقیده ما برای شما سودمند خواهد بود، مانند اطلاعاتی درمورد به اشتراک گذاری خودرو(Ridesharing) هم سفری و مسائل مربوط به پرداخت ها و یا دیگر خدماتی که توسط ما ارائه می شود.

در صورتی که ما (i) توسط مقامات قضایی یا در یک پروسه قضایی موظف به ارائه PII شما باشیم این اطلاعات  را در اختیار (ii) مقامات قضایی یا دیگر مقامات رسمی کشور طبق درخواست قانونی و (iii) در زمانی که عقیده داشته باشیم که افشای اطلاعات جهت جلوگیری از صدمات جانی یا مالی برای افراد بوده یا جهت تحقیقات پلیس برای نظارت بر فعالیت های مشکوک یا واقعی غیرقانونی باشد، قرار خواهیم داد.

چگونه کاروانرو از اطلاعات شما استفاده می کند؟

با استفاده از وبسایت یا خدمات، شما موافق هستید که ما مطابق با سیاست حفظ اطلاعات PII شما را جمع آوری، استفاده یا پردازش کنیم و آنها را در داخل مرزهای کشور منتقل کرده یا افشا نماییم. بنابراین شما با انتقال این اطلاعات در داخل مرزهای کشور و همچنین استفاده، انتقال، پردازش و افشای این اطلاعات در محدوده جهانی موافق هستید. موافقت شما شامل موافقت با PII به مکانی که ممکن است دارای سطوح متفاوتی از حفاظت اطلاعاتی نسبت به کشور شما باشد، میشود.

ممکن است ما PII را که شما از طریق وبسایت برا ما فراهم نموده اید، با سایر PII ها که به وسیله کاروانرو نگهداری می شود، شامل PII که ما از همکاران، شرکا و تامین کنندگان به دست آورده ایم، ترکیب نماییم.

ممکن است از شما بخواهیم که اجازه دسترسی به لیست مخاطبانتان روی دستگاههای همراه را به ما بدهید تا خدمات خود را توسعه یا بهبود دهیم. اگر با چنین اجازه ای موافقت کنید، شما پذیرفته اید که (i)ما به این افراد در جهت اهداف محدود برای ترویج خدمات خود دسترسی داشته باشیم و به ما اجازه میدهید (ii) با استفاده از نام و دیگر اطلاعات شناسایی شما در جهت اهداف تبلیغاتی محدود که در بالا ذکر شد با ایشان مکاتبه کنیم. شما هر زمان که بخواهید میتوانید این اجازه را از ما سلب کنید. جهت سلب این اجازه به ما با ایمیل help@carvanro.com  پیغام دهید.

چنانچه اطلاعات خود شامل PII را از طریق وبسایت برای ما ارسال کنید، اطلاعات ارسالی شما ممکن است توسط سایر کاربران قابل مشاهده باشد، چرا که ما نمیتوانیم امنیت و محرمانگی ارتباطات اینترنتی را تضمین کنیم. بنابراین لطفا در مورد آنچه که مینویسید فکر کنید و متوجه باشید که این اطلاعات ممکن است عمومی شود. همچنین تمامی ارسالهای این چنین باید مطابق با شرایط استفاده از سایت باشند.

ما ممکن است PII شما را برای اهدافی مانند موارد زیر استفاده کنیم:

ممکن است ما PII شما را برای پاسخگویی به یک ایمیل یا درخواست خاص از جانب شما استفاده کنیم. شما متوجه هستید و به خصوص  موافق هستید که ما ممکن است از PII شما برای ارتباط با شما استفاده کنیم.

ممکن است که ما از PII شما برای شخصی سازی وبسایت برای شما استفاده کنیم.

ممکن است از PII شما استفاده کنیم تا اطلاعاتی را که تصور میکنیم برای شما مفید است برای شما فراهم کنیم، اطلاعاتی نظیر تقسیم سفر، هماهنگ کردن سفر، مسائل مربوط به پرداخت یا سایر خدماتی که توسط ما یا سایر کسب و کارها برای شما فراهم می شود.

ممکن است از PII شما استفاده کنیم تا از حقوق خود، همکاران و افراد یا نهادهای شخص ثالث مرتبط با خود محافظت کنیم، یا اقدامات حقوقی لازم نظیر اجبار به رعایت شرایط سایت به عمل آوریم.

ممکن است PII شما را استفاده، ذخیره  و نگهداری کنیم تا رکوردی از تراکنش ها و مکاتبات خود را داشته باشیم.

در شرایط خاص، ممکن است PII شما را با یک شخص ثالث جهت فراهم آوردن فناوری، خدمات یا محتوای لازم که ممکن است مورد علاقه شما باشد، یا برای کمک به ما جهت پاسخگویی به هر درخواست یا شکایتی که به واسطه شما از ما ایجاد شده است، به اشتراک بگذاریم.

ممکن است ما PII شما را در صورتی که توسط مراجع قضایی و حقوقی از ما درخواست شود افشا کنیم، مقاماتی مانند نهادهای مجری قانون یا سایر مراجع دولتی، یا زمانی که باور داشته باشیم این امر در جهت جلوگیری از آسیب فیزیکی یا زیان اقتصادی ضروری است، یا در ارتباط با یک تحقیقات از مظونین یا فعالیت غیرقانونی واقعی.

ممکن است PII شما را در شرایطی که تمام یا بخشی از سهام کسب و کار خود را منتقل می کنیم، به افراد خریدار منتقل نماییم (این موارد شامل ورشکستگی نیز می شود).

ممکن است پیشنهادات، انتقادات یا نظرات شما را که حاوی PII شماست روی وبسایت قرار دهیم، با استفاده از وبسایت شما با این شرایط موافق هستید. در صورتی که مخالف این امر هستید، لطفا از طریق help@carvanro.com با ما مکاتبه نمایید.

همچنین ممکن است ما به هر روش دیگری که مورد نیاز یا مفید برای هدایت کسب و کار ما باشد، تا جایی که این امر توسط قانون مجاز شمرده می شود، از PII شما استفاده نماییم.

ممکن است از اطلاعات کاربری شما در وبسایت برای موارد زیر استفاده کنیم:

گردآوری اطلاعات تجمعی و آماری برای کمک به طراحی وبسایت و شناسایی ویژگی های محبوب

شناسایی منابع و اطلاعات استفاده شده در وبسایت

ذخیره سازی آمار عمومی وبسایت و فعالیت ها

کمک به حل مشکلات مربوط به تجربه کاربر از وبسایت

ممکن است PII شما را استفاده، ذخیره و نگهداری کنیم تا رکوردی از تراکنش ها و مکاتبات خود داشته باشیم.

فعال کردن عملکردها و ابزارهای خاص روی وبسایت

ساختن اطلاعات تجمعی و بدون هویت مرتبط با کاربران وبسایت

ممکن است از NPII شما برای اهداف زیر استفاده کنیم:

اندازه گیری فعالیت های وبسایت تا به ما اجازه دهد که وبسایت را به نسخه بهتری به روز رسانی کنیم تا نیازها و خواسته های کاربران را به شکل بهتری برآورده کنیم.

ممکن است NPII شما را برای کمک به فراهم کردن تجربه شخصی برای شما از وبسایت، مانند فراهم نمودن محتوایی که ممکن است به آن علاقه مند باشید و راهبری بهتر شما روی وبسایت استفاده کنیم.

اهداف آماری، برنامه ریزی کسب و کار و اطلاعات تاریخی.

اطلاعات من با چه کسانی به اشتراک گذاشته می شود؟

ما تنها اطلاعات PII شما را با شخص ثالث هایی به اشتراک میگذاریم که در این سیاستنامه حفظ اطلاعات نام بردیم، این سیاست نامه ممکن است به مرور زمان تغییر کند. و همچنین اطلاعات PII شما تنها در حالتی که قانون به ما اجازه بدهد به اشتراک گذاشته می شود:

ما اطلاعات شما را با کارمندان خود در انجام پروسه های کاری خود به اشتراک می گذاریم برای مثال اگر شما برای ما یک ایمیل ارسال کنید و سؤالی بپرسید ما اطلاعات PII شما را در اختیار یکی از کارمندان خود قرار می دهیم تا وی به ایمیل شما پاسخ دهد. ما ممکن است PII شما را با دیگر قسمت های شرکت کاروانرو نیز به اشتراک بگذاریم.

ما ممکن است اطلاعات شما را با شرکت هایی که از آنها خدمات خاصی را در یافت میکنیم یا با آنها همکاری خاصی انجام می دهیم به اشتراک بگذاریم. برای مثال ما ممکن است از یک شرکت دیگر برای جمع آوری، سازماندهی، انتقال و مدیریت اطلاعات استفاده شما از کاروانرو مانند ، زمانبندی ها، مسیرها و جهت هایی که شما در آنها سفر کرده اید به جای خودمان استفاده میکنیم تا این اطلاعات را از طرف ما برای شما به صورت ایمیل بفرستد. به همین ترتیب ما ممکن است اطلاعات PII شما را با شرکت دیگری که وظیفه خدمات اینترنتی قسمتی یا تمام سایت ما را برعهده دارند یا نرم افزار موبایل ما را طراحی میکنند به اشتراک بگذاریم. یا شرکت هایی که در قسمت پاسخگوی تلفنی با ما همکاری میکنند تا بتوانند به درخواست های شما پاسخ دهند. ما نیاز داریم تا برخی اطلاعات PII شما را با این شرکت ها به اشتراک بگذاریم تا آنها بتوانند شما را بشناسند در در صورت لزوم خدماتی که طبق آن با ما قرار داد دارند را به شما برسانند. ما اطلاعات PII شما مانند شماره کارت بانکی یا آدرس ایمیل شما را در اختیار بانک قرار دهیم تا مراحل بانکی جهت انتقال وجه به شما انجام شود. ما همچنین ممکن است آدرس فیزیکی شما را در اختیار شرکت هایی قرار دهیم که مسئول ارسال نامه های ما به شما هستند.

ما اطلاعات PII شما را با دیگر افرادی که با شما همسفر هستند به اشتراک میگذاریم تا بتوانند شما را بشناسند، شما را انتخاب کنند، با شما تماس بگیرند و شما را پیدا کنند، سوار کنند و در مقصد پیاده کنند.

ما ممکن است PII شما را با شرکت های دیگر به اشتراک گذاری خودرو به اشتراک بگذاریم بنا به درخواست مشتری ای که از هردو شرکت استفاده میکند.

ما ممکن است اطلاعات PII را با نهاد ها یا سازمان هایی هزینه سفر های شما را پرداخت می کنند به اشتراک بگذاریم، مانند قسمت حسابداری شرکتی که در آن کار می کنید.

ممکن است PII شما را با اشخاص ثالث مربوط به مارکهای مشابه، که به وسیله کاروانرو یا یک یا چند شخص ثالث دیگر حمایت مالی شده اند( شامل، نهادهای دولتی که هزینه سفر شما را می پردازند) به اشتراک بگذاریم. به شما توصیه میکنیم که سیاست های رازداری آنها را جهت فهمیدن رویه کاری که آنها چطور با اطلاعات شما برخورد می کنند، مطالعه نمایید.

ممکن است PII شما را با کارفرمای شما، در صورتی که کارفرما تمام یا بخشی از هزینه سفر شما را بپردازد، یا با کاروانرو در راه اندازی خدماتش در محل کار شما یا به طریق دیگر برای فراهم نمودن خدمت برای شما همکاری نماید به اشتراک بگذاریم.

در تمامی همکاری هایی که کاروانرو PII شما را با یک شرکت دیگر به اشتراک می گذارد، تلاش منطقی خواهیم نمود تا اطمینان یابیم که دریافت کننده از آن به نحوی که با این سیاست رازداری موافقت دارد محافظت مینماید، و در جایی که ممکن است از دریافت کننده خواهیم خواست تا PII را تنها برای اهداف محدود که برای آن با ما همکاری می کند یا برای آن نیاز است که آنها یک اقدام حقوقی انجام دهند استفاده کند. اگر شما باور دارید که ما یا هر نهاد مرتبط با کاروانرو از هرکدام از PII شما به نحو نادرستی استفاده نموده است لطفا به سرعت با ما تماس بگیرید و آن مورد را از طریق help@carvanro.com با ما در میان بگذارید.

از آنجا که  NPII هویت شما را فاش نمیکند، بنابراین ما راه و روشهایی را که ممکن است از NPII شما استفاده کنیم، محدود نمی نماییم. به طور مثال ممکن است ما NPII شما را با همکاران، تامین کنندگان، کارفرمای شما، کارمندان و عوامل خود، سایر کسب و کارها و دولت به اشتراک بگذاریم.

به طور مشابه، ممکن است ما اطلاعات تجمعی بدون هویت کاربران روی سایت را بدون محدودیت افشا نماییم.

چطور به پیغام های “ردیابی نکن” پاسخ میدهیم؟

کاروانرو درگیر جمع آوری PII شما در طول زمان و از طریق وبسایت های ثالث نیست. ما نوع استفاده و رفتار شما را روی سایر وبسایتها پیگیری نمیکنیم.

در حال حاضر عمدا به هیچ ردیاب آنلاینی اجازه جمع آوری PII شما درباره فعالیت های شما روی وبسایت در حالی که شما از وبسایت یا سایر خدمات استفاده می کنید را نمیدهیم.

در مواردی که کاروانرو  پیغام “ردیابی نکن” را دریافت کند یا کاربر(آن دسته از کاربران وبسایت که اشخاص حقیقی و نه حقوقی هستند) از مکانیسم هایی که با این حالت کار می کنند استفاده کند ما به این پیغام احترام گذاشته و به صورت معقول و قانونی به صورت گام به گام تمامی ردپاهای مربوط به فعالیت های کاربر در سایت را حذف کرده و با درخواست به شخص ثالت تمامی اطلاعات PII کاربر که توسط شخص ثالث ثبت شده را حذف می نماید و دیگر اقدام به ثبت رکورد فعالیت های کاربرد در سایت یا ارسال آنها به شخص ثالث نخواهد کرد. برای جلوگیری از ردیابی فعالیت های آتی کاربر در سایت تلاش خواهیم کرد که کاربر بتواند بدون استفاده از وبسایت از خدمات ما بهره مند شود.

وبسایت و امنیت اطلاعات

ما تلاش میکنیم تا از PII شما و دقت و صحت آن محافظت کنیم. کاروانرو از روش های فیزیکی، حقوقی و فنی استفاده میکند تا از اطلاعات شما در برابر دسترسی های غیرمجاز محافظت کند. و همچنین کاروانرو با شرکت هایی همکاری خواهد کرد که در صورت دریافت قسمت های مهم و حساس PII شما از آنها به همین صورت محافظت کند.

متأسفانه هیچ اطلاعاتی در دنیای مجازی از امنیت صد در صد برخوردار نیست در نتیجه در حالی که ما تمام تلاش خود را جهت حفظ اطلاعات شما انجام می دهیم نمیتوانیم ضمانت کاملی برای امنیت اطلاعات در حال انتقال در فضای اینترنت بدهیم. به محض دریافت اطلاعات شما ما تمامی مراحلی که لازم میدانیم برای حفظ اطلاعات و جلوگیری از دسترسی غیرمجاز، سوءاستفاده یا از بین بردن نیاز است انجام میدهیم(هم از سوی داخل شرکت و هم از سوی حمله های ناشناس). مسئولیت هرگونه انتقال اطلاعات شخصی بر عهده شخص شما می باشد. ما مسئولیتی در قبال دور زدن قوانین حفظ اطلاعات شخصی شما که توسط تنظیمات انجام می شود نداریم.

ارتباط اینترنتی میان ما و شما

شما با استفاده از این وبسایت قبول می کنید که از طرف ما ایمیل، پیغام، پیامک ( هزینه های استاندارد ارسال پیام ممکن است اخذ گردد) برای شما، کارفرمای شما که به صورت بالقوه یا بالفعل از وب سایت و سایر خدمات ما استفاده کند ارسال شود. اغلب ایمیل، پیغام و پیامک ها، شامل هر ایمیل و پیغام روی وبسایت، راه کاملا امن و مطمئنی برای ارتباط برقرار نمیکنند. ارتباطات ایمیلی و پیغام ها ممکن است به طور نامناسبی توسط کاربر دیگری مورد دستیابی قرار گیرد و دیده شود. اگر مایل هستید که اطلاعات خود را به طور کامل خصوصی نگه دارید، شما نباید از امکان ایمیل یا پیغام استفاده کنید.

ممکن است در موقعیت های مختلف از طریق ایمیل یا پیغام یا پیامک ( هزینه های استاندارد ارسال پیام ممکن است اخذ گردد) پیشنهاداتی راجع به خدمات جدید یا پیشنهادهای ویژه به شما ارائه کنیم. شما قادر خواهید بود این گزینه را از طریق یک لینک یا ساز و کار مشابه غیر فعال کنید. به هر حال اطلاعاتی نظیر تراکنش های شما و ارتباط شما با کاروانرو همچنان از طریق ایمیل برقرار خواهد بود.

فراهم نمودن تلفن همراه به وسیله کاروانرو

در برخی موارد ممکن است کاروانرو جهت تسهیل  استفاده شما از امکانات و خدمات سایت تلفن همراه هوشمند یا امکاناتی مشابه را برای شما فراهم کند (“تلفن همراه”). به منظور تسهیل تحویل تلفن همراه به شما، ممکن است کاروانرو اطلاعاتی نظیر نام، شماره موبایل و آدرس شما را برای حمل و نقل و تحویل در اختیار یک شخص ثالث قرار دهد. در هر زمانی تلفن همراه، و تمامی اطلاعات و داده های  روی تلفن همراه، دارایی کاروانرو و نه شما محسوب می گردد. کاروانرو می تواند کاربرد و ظرفیت تلفن همراه را با صلاحدید خودش و بدون اطلاع یا موافقت شما  محود کند. شما تائید می کنید و موافقید که کاروانرو میتواند بخشی یا تمام فعالیت های شما و یا استفاده شما از تلفن را بازرسی و مشاهده نماید. شما تائید می نمایید که هیچ انتظاری از حریم خصوصی روی تلفن همراه، نوع استفاده از تلفن همراه یا داده های روی آن ندارید. کاروانرو می تواند در هر زمانی و به هر علتی  بدون توجه یا رضایت شما تلفن همراه را خاموش، نابود یا محو نماید. اگر شما تلفن همراه را گم کنید یا تلفن همراه دیگر به درستی کار نکند، شما باید به سرعت از طریق ارسال ایمیل به help@carvanro.com کاروانرو را مطلع نمایید.

ارتباط به وبسایت های غیر راید و اپلیکیشن های شخص ثالث

ممکن است وبسایت لینک هایی را به وبسایتهای غیر کاروانرو فراهم کند. ما به شما توصیه میکنیم که بیانیه رازداری آن ها را، حتی آنها که لینکشان در وبسایت ما آمده است، مطالعه نمایید تا متوجه شوید که چطور این سایت ها اطلاعات را جمع آوری استفاده و به اشتراک گذاری می کنند. کاروانرو هیچ مسئولیتی در قبال بیانیه رازداری، محتوا و یا روند استفاده از اطلاعات روی وبسایت های دیگر نمیپذیرد.

امنیت کودکان

وبسایت به افراد زیر ۱۸ سال خدمتی ارائه نمیکند و ما به صورت آگاهانه PII راجع به افراد زیر ۱۸ جمع آوری نمی کنیم. اگر مطلع شویم که به صورت غیر عمدی PII را از افراد زیر ۱۸ سال دریافت کرده ایم، اطلاعات را از رکوردهای  خود حذف می کنیم. اگر زیر سن ۱۳ سال هستید لطفا سریعا استفاده از سایت را متوقف کنید.

تماس با ما

برای تماس با ما در رابطه با این سیاست های حفظ اسرار و سایر موارد حفظ حریم خصوصی لطفا از طریق ایمیل کاروانرو به نشانی help@carvanro.com با ما مکاتبه نمایید.

تاریخ اعتبار

تاریخ اعتبار این سیاست حفظ اسرار از تاریخ ۱۲۳۴ می باشد. بر این اساس تمامی نسخه های قبلی این سیاست حفظ اسرار یا سیاست های مشابه که روی وبسایت ارسال شده است باطل می باشد.