کاروانرو چیست؟

کاروانرو چیست؟

سیستم کاروانرو یک سیستم به اشتراک گذاری صندلی های خالی خودرو یا راید شیرینگ است. با استفاده از این سیستم چنانچه شما مالک یا راننده خودرو باشید میتوانید در مسیرهای نسبتاً طولانی که هزینه سوخت و استهلاک خودرو خیلی زیاد است با پیدا کردن افراد تأیید شده ای که هم مسیر شما هستند، سوار کردن آنها و تقسیم هزینه ها با هزینه خیلی کمتری به مقصد برسید. و همانطور که مشخص است اگر ماشین ندارید میتوانید با پیدا کردن راننده هایی که در مسیر شما حرکت میکنند و همسفر شدن با آنها با پرداخت هزینه کمتری نسبت به تاکسی، ضمن کمک به کاهش ترافیک و آلودگی هوا در هزینه های خود نیز صرفه جویی کنید. کاروانرو سعی دارد تا شما از هر سفر خود لذت ببرید و با افراد مهربان و خونگرم هم سفر شوید.

 

مزایای استفاده از کاروانرو:

  • در هنگامی که تاکسی پیدا نمیشود امن تر سفر کنید:

ماشین های شخصی تنها گزینه حال حاضر در زمان نبود تاکسی ها هستند. اما شما چقدر به آنها اعتماد میکنید؟ چند بار از دوستان و نزدیکان خود خاطره ای راجع به زورگیری شدن در ماشین های شخصی شنیده اید؟ با سیستم کاروانرو شما در هرساعتی که قصد انجام سفر داشته باشید همسفر خود را به خوبی خواهید شناخت و از امنیت سفر به اندازه کافی آگاه خواهید بود.

  • کمتر پول بنزین و کرایه تاکسی بدهید، پول بیشتری برای کارهایی که دوست دارید داشته باشید.

چرا پول زیادی بابت بنزین و کرایه تاکسی بدهید وقتی میتوانید با جابجایی آن هزینه های یکدیگر را کاهش دهید؟ پول کمتری برای سوخت و کرایه تاکسی بدهید. هزینه جبران شده را صرف کارهایی که دوست دارید بکنید. سینما، تئاتر، یک کادوی کوچک و …

  • سریع تر به مقصد برسید

منتظر تاکسی و اتوبوس نیایستید، با سیستم کاروانرو از قبل سفر خود را رزرو کنید. و تنها سرساعت مقرر در محل باشید تا با همسفر خود به مقصد بروید.

  • با افراد جدید آشنا شوید

سیستم کاروانرو بر اساس روابط اجتماعی پایه گذاری شده است. در هر سفر با افراد جدید آشنا شوید و شبکه ارتباطات خود را گسترش دهید، سفر خود را لذتبخش تر کنید. کابران کاروانرو عموماً افرادی هستند که به محیط زیست اهمیت میدهند، خواستار کاهش ترافیک بوده و برای پیشرفت تکنولوژی پیش قدم هستند.

  • به آسانی سفر کنید

سیستم کاروانرو به راحتی قابل استفاده است و شما میتوانید بدون دردسر با آن کار کنید. هرکجا هم سؤالی برایتان پیش آمد همکاران ما همیشه آنلاین هستند تا مشکل شما را حل کنند.

  • حل مشکل ترافیک و آلودگی هوا به دست شما

با یک محاسبه ساده متوجه میشویم که حداقل نیمی از صندلی های خودرو در حال تردد در شهر خالی هستند و با توجه به اینکه حدود ۵۰% درصد خودرو ها تک سرنشین هستند، اگر حتی نیمی از این صندلی های خالی با رانندگان خودرو های تک سرنشین پر شود ترافیک حداقل ۲۵% کاهش پیدا میکند.