به راحتی سفر با خودرو شخصی با هزینه سفر با اتوبوس

amin

امین ۲۷ ساله و ساکن لواسان به دلیل شغلی که دارد روزانه ممکن است چند بار از لواسان به تهران بیاید. او عموما این مسیر را با خودروی شخصی خود طی می کرد. طی کردن چند باره ی این مسیر برای امین خصوصا اوقاتی که مجبور بود تنهایی این مسیر را طی کند بسیار کسل کننده بود.

 

ali
علی ۲۶ ساله ساکن تهران مجبور بود هر روز برای رفتن به محل کار خود که یک شرکت خصوصی کوچک در لواسان است. این مسیر را به تنهایی رانندگی کند. اما هزینه زیادی که بابت سوخت می پرداخت او را آزار می‌داد. علی گاهی از اتوبوس برای رفتن و برگشتن به محل کار خود استفاده می کرد. این کار هزینه پایین تری داشت اما ایستادن در اتوبوس خصوصا هنگام برگشتن از محل کار بسیار خسته کننده است.

 

ride-sharing

چند روز پیش امین با کاروانرو آشنا شد و تصمیم گرفت سفر های روزانه خود را در این سیستم ثبت کند تا اینکه دیروز رضا، امین و علی برای سفر خودشان به لواسان از سیستم به اشتراک گذاری خودرو استفاده کردند. رضا برای انجام کاری یک سفر یک روزه به لواسان داشت. دلیل علی برای انتخاب سیستم به اشتراک گذاری خودرو کمتر شدن هزینه رفت و آمد به محل کارش است. محل سکونت رضا به محل کار امین نزدیک بود و رضا بدون دردسر تاکسی گرفتن های فراوان توانست با امین ملاقات کند و به سمت لواسان حرکت کنند. امین هم برای اینکه در طول مسیر هرروزه ی خودش تنها نباشد علاقه دارد که خودروی خود را به اشتراک بگذارد اما دوست دارد که همسفران خود را بشناسد و قبل از سفر تأیید کند.

 

هم اکـــــنون سفر خود را ثبت کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *