چطور می توان از کاروانرو بهترین استفاده را کرد؟

اشتراک-گذاری-سفر

کاروانرو یک شبکه اجتماعی برای به اشتراک گذاری خودرو حساب می شود. برای محقق شدن امر به اشتراک گذاشتن خودروی خود و یا استفاده از صندلی خالی خودروی دیگران مهم تر از هرچیز برقرار شدن حس اعتماد ببن طرفین مهم است.

هرکاربر کاروانرو بسته به اطلاعاتی که از طرف مقابل خود دریافت می کند می تواند به وی اعتماد کند. جدا از کاروانرو در هر زمینه دیگری اگر شما دسترسی کمی به اطلاعات طرف مقابل خود داشته باشید نمی توانید به راحتی وی اعتماد کنید. و بر عکس هرچه شما راجع به افرادی که قصد دارید با آنها در تعامل باشید اطلاعات بیشتری داشته باشید می توانید راحت تر به آنها اعتماد کنید. به هرصورت اینکه شما تا چه میزان اطلاعات از خودتان ارائه دهید به شما بستگی دارد.

برای ارائه بهتر اطلاعات ما به شما انجام کارهای زیر را پیشنهاد می کنیم:

  1. مطمئن شوید که عکس پروفایلتان واضح است. سعی کنید تا تمام صورت شما در عکس مشخص باشد و از استفاده از عینک و کلاه حتی الامکان خودداری فرمائید.
  2. حساب های کاربری خود در شبکه های اجتماعی را به کاروانرو متصل کنید. داشتن حساب کاربری متصل به کاروانرو باعث می شود که دیگران راحت تر به تأیید هویت شما اطمینان کنند. امروزه هرکس علاوه بر هویت فیزیکی، هویت مجازی نیز دارد که بیانگر رفتار و شخصیت وی در فضای مجازی است.
  3. نام و نام خانوادگی خود را به درستی و کامل وارد کنید. مطمئناً شما به فردی که با نام واقعی خود در سایت فعالیت می کند بیشتر اعتماد می کنید تا فردی که از یک شناسه کاربری عجیب استفاده می کند.
  4. در مورد خودتان بنویسید. این قسمت یکی از مهم ترین قسمت های پروفایل شما است، چون اینجا کاملاً به خود شما بستگی دارد که چه چیزی در مورد خودتان می خواهید بگوئید. فراموش نکنید که هرچه اطلاعات بیشتری در این قسمت ارائه دهید دیگران بهتر شما را می شناسند و راحت تر به شما اعتماد می کنند. بنویسید که چندسال دارید، ورزش مورد علاقه تان چیست، طرفدار کدام تیم هستید، غذای مورد علاقه تان یا فیلم مورد علاقه تان چیست. نظر خودتان در مورد به اشتراک گذاشتن خودرو را بنویسید یا بنویسید چرا از کاروانرو استفاده می کنید.

 

هم اکـــــنون سفر خود را ثبت کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *