اهدای جایزه اولین برنده قرعه کشی نیم سکه طلا

kaveh-yazdifar

در آخرین روز اردیبهشت ۹۵ قرعه کشی نیم سکه بهار آزادی کاروانرو انجام شد، متوجه شدیم که محل کار برنده قرعه کشی ما در پارک علم و فناوری پردیس هست. از این رو به محل کار کاوه رفتیم و با هماهنگی هایی که انجام شد قرار شد وقت نهار توی نهار خوری شرکتشون بهش جایزه ش رو بدیم و غافلگیرش کنیم. بعد اهدای جایزه هم مصاحبه کوتاهی باهاش داشتیم که میتونین متنش رو اینجا بخونین:

 

kaveh-yazdifar-2

 

مصاحبه با کاوه یزدیفر برنده اولین قرعه کشی کاروانرو:

 

 • حدودا چند تا سفر تو یک ماه اخیر توی کاروانرو گذاشته بودید ؟
  تقریبا ۳۰ تا البته ۳۰ تا توی یک ماه و چند روز ، تقریبا هر روز کاری یک سفر ارائه داده بودم.

 

 • آیا موفق شدی کسی رو هم با خودت ببری ؟
  بله یکی دو نفر بودن که خب دیده بودن سفری که گذاشته بودم رو و البته پولی بابت کرایه پرداخت نکردن ولی خب منم ازشون درخواست کرایه نداشتم.

 

 • راستی پرداخت آنلاینمون راه افتاده.
  خیلی خوبه، اینجوری بحث رودربایستی برای پول دادن به هم از بین میره .

 

 • از تجربه سفرهایی که با کاروانرو داشتی بگو:
  برای من اشتراک گذاشتن سفر در کاروانرو کار غریبی نبود، من همیشه علاقه به اشتراک گذاری چیزهای اینچنین با افراد مختلف داشتم، خب اینجوری خیلی بیشتر خوش میگذره، میتونی با افرادی که خودرو خودت رو باهاشون به اشتراک گذاشتی راجع به چیزهای مختلف صحبت کنی، مثلا موسیقی، من خیلی دوست دارم با افراد مختلف راجع به سلیقه موسیقیایی مون حرف بزنیم ، از تجربه های خوب و بدمون حرف بزنیم وسعی کنیم ارتباط های عمیق تر و حرفه ای تری با دوستان، و همکاران داشته باشیم.

 

 • بقیه راجع به اینکه صندلی های خالی ماشینتو به اشتراک میذاری چه نظری داشتن ؟
  خب نظرشون عموما مثبت بود، همکارا به شوخی میگفتن قبلا که کاوه تو جاده مثل برق میاد و می گذره؛ الآن میدیدن که اونایی که با من همسفر بودن، اصلا نگران سرعت بالا نبودن و به شون خیلی خوش گذشته؛ خب اتفاقات خوبی افتاده شما با این کار نشون میدید که اعتماد میشه کرد به افراد چیزهای جدید و جالب رو تجربه کرد میشه داشته هامون رو به اشتراک بگذاریم همزمان و خوشحال باشیم بابت کاری که میکنیم ، چیزهایی رو ببینیم که تو هیاهوی روزمره خیلی کم دیده میشن.

 

 • نظرت راجع به کاروانرو چیه ؟
  به نظر من کار بزرگ و سختی پیش رو دارید و امیدوارم که از ادامه راه نا امید نشوید، چون سرویسی ارائه می دهید که به جامعه کمک میکند، یکی از نقطه ضعف ها در جامعه ما عدم اعتماد بین افراد است، این قضیه بنا به دلایلی از گذشته تا کنون وجود داشته ولی کاروانرو کمک میکند که مردم بتوانند به هم اعتماد کنند، و رابطه برنده- برنده را به کمک حرکات اجتماعی این چنینی یاد بگیرند، مردم با استفاده از کاروانرو می تونن یاد بگیرن که میشه منافع مشترک داشت و میشه فارغ ازذهنیت و پیش داوری های متعدد و سواد و … به منافع مشترک و طبعا موفقیت رسید.

 

 • از اینکه برنده شدی و جایزه گرفتی چه حسی داشتی ؟
  از صبح کلی کار داشتم و خیلی خسته بودم ، خب وقتی گفتید که برنده منم خستگیم در رفت و حس فوق العاده ای بود ولی با این وجود حاضرم جایزه رو برای کمک به حرکات این چنینی هم اهدا کنم.

 

 

 

هم اکـــــنون سفر خود را ثبت کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *