تاکتیک کافی نیست، تشویق لازمه

football ridesharing

فصل جدید بازی های لیگ برتر شروع شده و خیلیها دوست دارن از نزدیک تیم مورد علاقه شونو تشویق کنند ولی ممکنه  به خاطر دور بودن استادیوم ها و یا مشکلاتی که توی حمل و نقل وجود داره قید رفتن به استادیوم وتشویق تیمشون از نزدیک رو بزنن. کاروانرو میتونه به شما کمک کنه راحت تر به استادیوم برید و یا حتی از استادیوم برگردید. افرادی که ماشین دارن میتونن ساعت و محل حرکتشون رو توی کاروانرو مشخص کنند و سفرشون به استادیوم و یا برعکس به سمت خونه رو به اشتراک بگذارن، میتونن این کار رو رایگان یا برای مبلغ مشخصی انجام بدن، اینجوری افرادی هم که ماشین ندارن می تونن خیلی راحت مسیر خونه تا استادیوم رو جستجو کنن و افرادی که ماشن دارن رو پیدا کنن و با هم همسفر بشن.

کاروانرو در تغییرات جدید خودش این امکان رو فراهم کرده که حتی افرادی که ماشین ندارن هم بتونن سفر خودشون رو ثبت کنن تا اگر یه موقع کسی مسیرش با اونها یکی بود و میتونست اونها رو برسونه بهشون خبر بده و با هم همسفر بشن.

فقط یادتون باشه اینکه به هم دیگه کمک کنیم تا راحت تر بتونیم به استادیوم بریم و برگردیم علاوه بر اینکه به پر شدن ورزشگاه و تشویق هرچه بیشترتیممون کمک میکنه، میتونه باعث بشه کلی دوست جدید وپایه ی استادیوم هم پیدا کنیم که دیگه مجبور نباشیم تنهایی بریم استادیوم.

 

هم اکـــــنون سفر خود را ثبت کنید

3 دیدگاه در “تاکتیک کافی نیست، تشویق لازمه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *