سفیران کاروانرو

جامعه کاروانرو

 

طی یکسالی که گذشت به کمک نظرات و پیشنهادات شما کاربران عزیز دائما خدمات و فرآیندهای کاروانرو را بهبود بخشیدیم و از یک استارت آپ ساده به یک اجتماع بزرگ از انسان‌های نوع دوست و طبیعت دوست تبدیل شدیم که علاوه بر کمک به هم نوعان جهت داشتن حمل و نقل مطلوب‌تر، به دنبال ایفای نقش خود در حفظ محیط زیست هم هستیم.  اگرچه هنوز راه زیادی تا رسیدن به نقطه مطلوب باقی مانده اما اطمینان داریم با حضور شما کاربران گرامی در کنارمان، این مسیر را طی خواهیم نمود.

یکی از پیشنهادات مفید شما عزیزان ایجاد جوامع کاروانرویی جهت ارتقا هرچه بیشتر احساس امنیت در میان کاربران می‌باشد که از طریق آن مشخص می‌شود هر فرد به چه گروه یا اجتماعی تعلق دارد، به طور مثال جامعه دانشجویان دانشگاه تهران.

در همین راستا و برای تائید اینکه افراد واقعا به جامعه مورد ادعای خود تعلق دارند،کاروانرو نیاز به همکارانی دارد که خود عضوی از آن اجتماع باشند و به ما در این تائید هویت یاری رسانند.

در گام اول ما به دنبال ایجاد جوامع دانشجویی هستیم و وظیفه شما به عنوان نماینده کاروانرو این خواهد بود که تائید نمائید آیا فردی که ثبت نام می‌نماید، دانشجوی دانشگاه شما می‌باشد یا خیر.

بنابراین بدین طریق از دانشجویان دانشگاه های مختلف دعوت می‌نمائیم در صورتی که برای همکاری با ما و به دست آوردن یک شغل دانشجویی پاره وقت آمادگی دارند اطلاعات خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال نمایند.

منتظرتون هستیم

یک دیدگاه در “سفیران کاروانرو

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *