تجربه اولین سفر اشتراکی با کاروانرو

سفر جاده ای

از ابتدای شروع کار کاروانرو همیشه وقتی برای افراد مختلف تعریف می‌کردیم که کاروانرو چی هست ؟ و چجوری کار میکنه اولین سوالی که باهاش مواجه می‌شدیم این بود که: “خب امنیت توی این سیستم چجوری تامین میشه؟” ما راه های مختلفی رو برای بهتر شدن و امن تر بودن کاروانرو پیش روی کاربران گذاشتیم ولی هنوز وقتی که برای اولین بار میخواهید از این سیستم استفاده کنید ممکنه احساس عجیبی داشته باشید.

طبعا به عنوان افرادی که میخواستیم اولین سیستم اشتراک گذاری سفر توی ایران رو راه اندازی کنیم خودمون هم باید جزو اولین نفراتی می‌بودیم که ازش استفاده کنیم. اولین سفر با کاروانرو با راننده ای که نمیشناختیمش رو من انجام دادم البته راننده اونقدر ها هم ناشناس نبود و دوست قدیمی یکی از دوستام بود ولی به هر حال من تا حالا ندیده بودمش و به عنوان یه ادمی که از بچگی خجالتی و منزوی بوده انجام این کار برام در عین هیجان انگیز بودن سخت بود. خب طبق دستور العملی که خودمون به کاربرها توصیه میکنیم بعد از اینکه درخواست سفرم رو قبول کرد بهش زنگ زدم و هماهنگ کردیم که کجا می‌تونم سوار ماشینش بشم، صبح هم قبل اینکه هم دیگه رو ببینیم آخرین هماهنگی ها رو با پیامک انجام دادیم و به هر تقدیر هم دیگه رو دیدیم و سوار ماشینش شدم. چیزی که برام باور نکردنی بود این بود که بعد از کمتر از ۱۰ دقیقه ما با هم گرم صحبت بودیم و فهمیدیم چقدر اشتراک های زیادی داریم. اون هم مثل من عاشق کارآفرینی و انجام کارهای جدید بود و کلی راجع به این چیزها صحبت کردیم. سفرمون کمتر از یک ساعت طول کشید و به جرأت می‌تونم بگم اصلا فکرش رو نمیکردم همچین سفر خوبی رو توسته باشم با آدمی که برای بار اوله توی زندگیم میبینم داشته باشم.

امروز که بیشتر از ده بیست تا سفر با آدم های مختلف توی کاروانرو به جاهای مختلف داشتم یه فرقی عمده ای که با گذشته ی خودم دارم اینه که دیگه برام سخت نیست که با آدم های جدید مسیری رو طی کنم و سوار ماشین اونها بشم یا اونا رو سوار ماشینم کنن. تجربه ی این سفرها به من نشون داد کاروانرو از اون چیزی که خوودمون فکرش رو میکردیم هم می‌تونه خیلی بهتر باشه. از اون موقع به بعد دیدن آدم های جدید و سفر کردن باهاشون چیزی بود که براش لحظه شماری میکردم، آدم هایی که باید بنشینید و با هم حرف بزنید تا ببینید چه اشتراکاتی که با هم دیگه دارید و گاهی از فرط این اشتراکات شاخ هاتون در بیاد و به خودتون بگید چطور می‍شه با آدمی که اولین باره که میبینیدش انقدر احساس صمیمیت کرد؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *