اشتراک گذاری سفر، اتوبوس یا خودرو شخصی

شلوغی در ایستگاه مترو

 

اگر شما هم جزو افرادی باشید که در طول هفته مسافت زیادی را برای رسیدن به محل کار یا تحصیل خود طی میکنید. و یا به هر دلیلی مجبور به طی مسافت های طولانی هستید؛ اینکه با چه وسیله نقلیه ای این مسیر ها را طی کنید قطعا نکته ایست که ممکن است ذهن شما را درگیر کند. طبیعتا هر سیستم حمل و نقل عمومی معایب خود را دارد؛ از ازدحام و شلوغی مترو و اتوبوس تا گران بودن تاکسی برای مسیر های طولانی از جمله این مشکلات است.

 

اشتراک گذاری سفر راه جدیدی است برای حمل و نقل که در بسیاری موارد می‌تواند بهتر، راحت تر و ارزان تر باشد. فرض کنید که شما هنگام خرید بلیت اتوبوس بتوانید با راننده صحبت کنید که در صورت امکان از مکانی نزدیک منزل شما عبور کند و یا با تغییرات اندکی در مسیر، شما را به محل دقیق مقصدتان برساند. شاید این ایده با امکانات کنونی غیر ممکن به نظر برسد ولی اتفاقی است که دقیقا هنگام درخواست هسفری دادن در کاروانرو می‌افتد. به زبان ساده تر یعنی در اشتراک گذاری سفر شما می توانید با راننده هماهنگ کنید تا شما را از محلی نزدیک منزل سوار کند یا به محل دقیق مقصدتان برساند.

 

افرادی که مجبورند روزانه مسافت طولانی ای را با مترو را طی کنند، قطعا به مشکلات سفر با مترو آگاهند و به احتمال زیاد حداقل چند بار طعمِ بدِ له شدن در جمعیت متراکم مترو را چشیده اند، از دیگر مزایای سیستم های اشتراک گذاری سفر این است که سفری با قیمت پایین و با راحتی بسیار بیشتر نسبت به روش های متداول و ارزان حمل و نقل مثل مترو و اتوبوس را به شما ارائه می‌دهد.

 

به صورت کلی اشتراک گذاری سفر راه جدیدی است که میتوانید در آن از قبل سفر های خود را برنامه ریزی کنید، در صورتی که مسافر هستید و با وسیله نقلیه شخصی خودتان سفر نمی‌کنید راننده را از قبل خودتان انتخاب کنید، هزینه کمتری بپردازید و راحتی مسافرت با خودرو شخصی را داشته باشید و در صورتی که با خودرو شخصی خود سفر میکنید هزینه های رفت و آمد را کاهش دهید و به محیط زیست خود کمک شایانی بکنید و از همه مهمتر چه راننده هستید و چه مسافر در کاروانرو می‌توانید ارتباطات اجتماعی خود را گسترش داده، دوست های جدید پیدا کنید و سفر های شاد تر و با کیفیت تری را داشته باشید.

 

هم اکـــــنون سفر خود را ثبت کنید

 

نظر دنیا یکی از کاربرای خوب کاروانرو رو در مورد تجربه ی استفاده از کاروانرو بخونید:

 

donyaاولین بار که تو یکی از شبکه های اجتماعی با کاروانرو آشنا شدم کلی ذوق کردم. بنظر ایده ی خیلی خوبی میومد مخصوصا برای من که عاشق سفر و تجربه های جدید هستم. سریع توش عضو شدم و بعنوان مسافر تاحالا چندین بار برای مسافرت بین شهری و داخل شهری ازش استفاده کردم. تازه فهمیدم خیلی از هم محلی های من هرروز مسیری که من میرم رو با ماشین تک سرنشین سفر میکنن و خیلی راحت میتونم باهاشون همسفر بشم و با هزینه پایین یا حتی بدون هزینه به مقصدم برسم. اینجوری به کم شدن ترافیک و آلودگی شهرم هم کمک میکنم.تازه با کاروانرو میشه هم صحبت و دوستای خوبی هم توی سفرها پیدا کرد که توی سفرهای معمولی امکانش نیس. خوبیش اینه که قبل از سفر میتونیم با توجه به پروفایل راننده و نظرات همسفرهای قبلیش و حتی صحبت با خودش، اینکه مورد اعتماد هست یا نه رو هم بررسی کنیم.

 
 

campaign-banner


 

5 دیدگاه در “اشتراک گذاری سفر، اتوبوس یا خودرو شخصی

    1. سلام جناب رئوفی
      کاروانرو یک سایت اشتراک گذاری سفر است. به این معنی که افرادی که مسیر یکسان دارند را به هم معرفی میکند تا بتوانند با هم همسفر شوند.
      روش کار به این صورت است که شما پس از ثبت نام در سایت درصورتی که خودرو دارید روی گزینه ارائه سفر و در صورتی که خودرو ندارید روی قسمت درخواست سفر کلیک میکنید و با پر کردن اطلاعات درخواستی و ثبت سفر خود سایت همسفرانی که با شما مسیر یکسان دارند را به شما معرفی کرده و شما میتوانید به آنها درخواست همسفری بدهید و در صورت پذیرفتن درخواست توسط آنها شماره های شما رد و بدل شده و میتوانید با یکدیگر همسفر شوید.

    1. سلام و با تشکر از شما، کاروانرو برای سراسر ایران قابل استفاده است، و فرقی نمیکنه توی کدوم شهر و یا شهرستان میخواد استفاده بشه، فقط شاید تعداد افرادی که ازش استفاده میکنن توی بعضی جاها کمتر باشه که ما از همه افرادی که به محیط زیستشون اهمیت میدن تقاضا داریم با معرفی کاروانرو به دوستانشون به هر چه بهتر شدن فرهنگ اشتراک گذاری توی کشور عزیزمون کمک کنن

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *