اشتراک گذاری سفر، اتوبوس یا خودرو شخصی

شلوغی در ایستگاه مترو

 

اگر شما هم جزو افرادی باشید که در طول هفته مسافت زیادی را برای رسیدن به محل کار یا تحصیل خود طی میکنید. و یا به هر دلیلی مجبور به طی مسافت های طولانی هستید؛ اینکه با چه وسیله نقلیه ای این مسیر ها را طی کنید قطعا نکته ایست که ممکن است ذهن شما را درگیر کند. طبیعتا هر سیستم حمل و نقل عمومی معایب خود را دارد؛ از ازدحام و شلوغی مترو و اتوبوس تا گران بودن تاکسی برای مسیر های طولانی از جمله این مشکلات است.

اشتراک گذاری سفر راه جدیدی است برای حمل و نقل که در بسیاری موارد می‌تواند بهتر، راحت تر و ارزان تر باشد. فرض کنید که شما هنگام خرید بلیت اتوبوس بتوانید با راننده صحبت کنید که در صورت امکان از مکانی نزدیک منزل شما عبور کند و یا با تغییرات اندکی در مسیر، شما را به محل دقیق مقصدتان برساند. شاید این ایده با امکانات کنونی غیر ممکن به نظر برسد ولی اتفاقی است که دقیقا هنگام درخواست هسفری دادن در کاروانرو می‌افتد. به زبان ساده تر یعنی در اشتراک گذاری سفر شما می توانید با راننده هماهنگ کنید تا شما را از محلی نزدیک منزل سوار کند یا به محل دقیق مقصدتان برساند.

افرادی که مجبورند روزانه مسافت طولانی ای را با مترو را طی کنند، قطعا به مشکلات سفر با مترو آگاهند و به احتمال زیاد حداقل چند بار طعمِ بدِ له شدن در جمعیت متراکم مترو را چشیده اند، از دیگر مزایای سیستم های اشتراک گذاری سفر این است که سفری با قیمت پایین و با راحتی بسیار بیشتر نسبت به روش های متداول و ارزان حمل و نقل مثل مترو و اتوبوس را به شما ارائه می‌دهد.

به صورت کلی اشتراک گذاری سفر راه جدیدی است که میتوانید در آن از قبل سفر های خود را برنامه ریزی کنید، در صورتی که مسافر هستید و با وسیله نقلیه شخصی خودتان سفر نمی‌کنید راننده را از قبل خودتان انتخاب کنید، هزینه کمتری بپردازید و راحتی مسافرت با خودرو شخصی را داشته باشید و در صورتی که با خودرو شخصی خود سفر میکنید هزینه های رفت و آمد را کاهش دهید و به محیط زیست خود کمک شایانی بکنید و از همه مهمتر چه راننده هستید و چه مسافر در کاروانرو می‌توانید ارتباطات اجتماعی خود را گسترش داده، دوست های جدید پیدا کنید و سفر های شاد تر و با کیفیت تری را داشته باشید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *