کاهش هزینه های رفت و آمد به دانشگاه

دانشگاه بین المللی امام خمینی قزوین

 

رفت و امد به دانشگاه از چیزهایی هست که گاهی اوقات از دغدغه های اصلی دانشجو هاست، خصوصا برای دانشجوهایی که توی شهر خودشون تحصیل نمی‌کنند و یا دانشجوهایی که مسافت خونه تا دانشگاهشون زیاده. مشکلات رفت و آمد برای مسیر های طولانی صرفا هزینه ی سفر نیست، کیفیت سفر هم مهمه و اینکه حداقل توی زمان سفر بتونیم خوش بگذرونیم و حوصله مون سر نره.

کاروانرو واقعا می‌تونه یه راه حل خوب برای افرادی که مسیر زیادی رو برای رسیدن به دانشگاهشون طی می‌کنن باشه، نه تنها می‌تونین توی هزینه های سفرتون صرفه جویی کنید بلکه نکته مهم تری که هست، می‌تونید کلی دوست خوب پیدا کنید و از طی کردن مسیر هم لذت ببرید. ما برای اینکه کاروانرو رو به دانشجوها بیشتر معرفی کنیم، تصمیم گرفتیم از بچه های هر دانشگاه از اونایی که علاقمند هستن کاروانرو رو به دوستاشون معرفی کنن کمک بگیریم که هم کاروانرو رو معرفی کنند و هم اینکه هویت دانشجوهایی که توی دانشگاهشون هستند رو تایید کنند. اینجوری ما میتونیم تایید کنیم که فردی که میخواید باهاش همسفر بشید واقعا هم دانشگاهی شماست، تا شما هم بتونید راحت تر و با اطمینان بیشتری همسفر هاتون رو انتخاب کنید.

به خاطر همین اگه فکر می‌کنید که میتونید توی این زمینه به ما کمک کنید کافیه به این لینک برید و فرم مورد نظر رو پر کنید. خصوصا اگه دانشجوی دانشگاهی های حومه شهر ها، مثل دانشگاه رودهن، دانشگاه گرمسار، دانشگاه آزاد کرج و … هستید. دانشجوی هر دانشگاهی توی ایران که هستید و فکر میکنید که کاروانرو بتونه به شما و همکلاسیاتون برای رفت و آمدشون کمک کنه، بدونین که ما خیلی خوشحال میشیم تا با همکاری شما به بهبود رفت و آمد کمک کنیم. البته که ما هم قدر کمک های شما رو می‌دونیم و با انجام این کار می‌تونید کسب درآمد هم داشته باشید.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *