کاروانرو برای حمایت از یکدیگر

حمایت از یکدیگر با کاروانرو

اگر بخواهیم دقیق تر و بهتر به کاروانرو نگاه کنیم بی شک متوجه تفاوت آن با دیگر خدمات و سرویس ها میشویم. کاروانرو بیشتر از آنکه یک سرویس ارائه خدمات باشد یک سرویس برای کمک به همدیگر است. فردی که ماشین دارد قسمتی از هزینه های رفت و آمد خودش را تأمین میکند و هزینه کمتری از همسفر مسافر خود دریافت میکند و فردی که خودرو ندارد با استفاده از اشتراک گذاری سفر هزینه سفر خود را به همسفر راننده خود میدهد و ضمن اینکه برای سفر خود هزینه کمتری میکند از فردی که برای کاهش تک سرنشینی اقدام به ارائه صندلی های خالی ماشین خود کرده، حمایت میکند.

در کاروانرو هم راننده و هم مسافر هردو همراه و همسفر هستند. و تمامی قوانین نوشته و نانوشته هم به همین ترتیب خواهد بود. راننده به عنوان دوست صاحب ماشین اگر مایل باشد میتواند مسیرش را برای رساندن یا سوار کردن دوست مسافر خودش تغییر دهد. در واقع نکته اصلی این است که راننده ابتدا باید تصمیم به رفتن به مقصد خاص خودش بگیرد و سپس سفر خود را در کاروانرو ارائه دهد. اما اینها تنها اولین نشانه های مثبت استفاده از کاروانرو هستند. ما قصد داریم تا این حمایت را پررنگ تر و زیبا تر کنیم.

mahdi

مهدی یکی از دوستان خوب کاروانرو هست که محل زندگی‌اش در شهر اندیشه و محل کارش در تهران هست. مهدی برای ما پیشنهاد خوبی را آورد. آن هم طرح حمایت از افراد کم توان در کاروانرو هست. افراد کم توان زیادی هستند که به دلیل مشکلات خیلی زیاد حمل و نقل متأسفانه مجبور به خانه نشینی شده اند و نمیتوانند رفت و آمد کنند. این مشکل به خصوص در مسیرهای بین شهری خیلی بیشتر وجود دارد.

کاروانرو در آینده طرح حمایت خود از این قشر را به صورت گسترده انجام خواهد داد. مهدی نماینده این افراد است و این مقاله تنها جرقه آغازین این حرکت بزرگ است تا هم ما بتوانیم از یکدیگر حمایت کنیم و هم پیام کاروانرو برای حمایت از یکدیگر بهتر شنیده شود.

شما هم اگر در مسیر اندیشه و تهران به صورت تک سرنشین رفت و آمد میکنید به کاروانرو سر بزنید سفر خود را ارائه دهید تا با مهدی همسفر شوید. و اگر دوستی را میشناسید که این مسیر را طی میکند کاروانرو را به وی معرفی کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *