همسفر های خانم

اشتراک گذاری سفر بانوان

یکی از نکاتی که از کاربران خانم شنیدیم این بود که بعضی از اونها دوست دارن با بانوان دیگه سفر کنن و فقط همسفر خانم داشته باشن. کاروانرو همیشه سعی کرده به نظران کاربران خودش بها بده، خصوصا خانم ها که بخش بزرگی از جامعه کاروانرو رو تشکیل می‌دن و از ابتدای کار کاروانرو بیشترین حمایت رو ازش داشتن.

برای همین برای خانم هایی که علاقمند بودن صرفا همسفر خانم داشته باشند، می‌تونن با رفتن به تنظیمات پروفایل خودشون و تنظیم گزینه جنسیت روی “خانم” و موقعی که می‌خوان سفر جدیدی ارائه کنند با تیک زدن گزینه فقط خانم ها، صرفا به خانم‌های دیگه اجازه بدن که سفرشون رو جستجو کنن و براش درخواست بفرستن. صد البته که استفاده از این گزینه اختیاریه و در صورتی که تمایل داشتید می‌تونید فعالش کنید.

در صورتی که از کاربران خانم کاروانرو هستید به شما توصیه میکنم این مطلب در مورد بررسی پروفایل هم سفر ها رو بخونید. همچنین خوندن این مطلب که راجع به تصویر پروفایل مناسب هست می‌تونه خیلی مفید باشه.

و در نهایت هر سوالی داشتید میتونید همینجا برای ما کامنت بذارید و یا سوالتون رو توی پیام رسان تلگرام با آی دی @carvanro_help  مطرح کنید.

یک دیدگاه در “همسفر های خانم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *