کاروانرو برای چه افرادی مناسب است

در انتظار قطار بعدی

در حقیقت کاروانرو یک شبکه اجتماعی سفر است که برای همه افرادی که می‌خواهند از مبدا خاص به مقصدی خاص سفر کنند می‌تواند ابزار مناسبی باشد. اما برای اینکه بهتر مفهوم اشتراک گذاری سفر را درک کنیم، می‌خواهیم با استفاده از مثال‌هایی به توضیح بهتر اشتراک‌گذاری سفر بپردازیم.

رفت و آمد به محل کار

کاروانرو برای همه افرادی که روزانه به محل کار خود رفت و آمد میکنند، خصوصا برای افرادی که مسافت های طولانی‌ای برای این امر می‌پیمایند مناسب است. افرادی زیادی نیز هستند که در شهر محل سکونت خود شاغل نیستند و مجبور هستند روزانه مسافتِ بین شهر محل سکونت و شهر محل کار خود طی کنند، برای مثال افرای که در شهر کرج ساکن هستند و در شهر تهران کار می‌کنند و یا بالعکس.  چه ماشین داشته باشید و چه ماشین نداشته باشید کافی است؛ بعد از ثبت نام در کاروانرو مسیر خود را به عنوان راننده و یا مسافر ثبت کنید، روزهای هفته و ساعت رفت و برگشت خود را نیز وارد نمایید تا کاروانرو به شما مناسب ترین همسفر ها را پیشنهاد بدهد. با کلیک کردن روی تصویر هر فرد و مطالعه پروفایل افراد همسفر دلخواه خود را انتخاب کرده، به او درخواست همسفری ارسال کنید و با هم سفر کنید.

رفت و آمد به دانشگاه

رفت و آمد به دانشگاه از مسائلی است که می‌تواند برای دانشجوها و خصوصا دانشجو‌هایی که فاصله محل سکونت تا تحصیل آنها زیاد است تبدیل به دغدغه مهمی شود. خوشبختانه اکنون دانشجوهای زیادی به کمک کاروانرو مسیر خانه تا دانشگاه را طی میکنند.پس اگر دانشجو هستید با جستجو در میان سفر های کاروانرو همسفر مناسب خود را بیابید و با هم به دانشگاه بروید. و علاوه بر صرفه جویی در هزینه های سفر دوست های خوب پیدا کنید و مسیر خانه تا دانشگاه را خوش بگذرانید.

مسافرت های تک سرنشین

در صورتی که قصد رفتن به جایی را دارید و دوست ندارید تک سرنشین باشید، با ارائه ی سفر خود در کاروانرو میتوانید همسفر های خوبی بیابید و علاوه بر اینکه با تک سرنشین بودن به افزایش ترافیک و آلودگی هوا کمک نکرده اید، سفری خوب به همراه همسفر های خوب داشته باشید

فصل های شلوغ

در برخی برهه های زمانی به دلیل حجم بالای مسافرت در کشور دسترسی برای خرید بلیط اتوبوس و قطار محدود می‌شود، حتی ممکن است شما نتوانید هیچ بلیط قطار ، اتوبوس و یا هواپیمایی تهیه کنید. در همین حین افراد زیادی هستند که  با خودرو شخصی به سفر می‌روند و صندلی های خالی خودرو خودشان را در کاروانرو ارائه می‌کنند و شما میتوانید همسفر خوبی برای این افراد باشید.

علاوه بر مثال های بالا به هر شک دیگری که قصد سفر دارید کاروانرو همیشه می‌تواند یکی از گزینه های خوب برای یافتن همسفر و تنها سفر نکردن باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *