یافتن همسفر مناسب

travel-together

وقتی صحبت سفر میشه اولین سوالی که پیش می‌آد اینه که خب کجا بریم؟ و معمولا سوال بعدی اینه که با کی بریم؟ داشتن همسفر مناسب برای سفر اگه اهمیتش بیشتر از مقصد سفر نباشه قطعا کمتر نیست. همسفر و همراه خوب می‌تونه کاری کنه که حتی از سفر به یه جای خیلی معمولی هم لذت ببری.

پیدا کردن همپا و همسفر مناسب صرفا مختص سفرهای تفریحی و گشت و گذار نیست و حتی میشه از همراهی و معاشرت با فردی که خیلی نمیشناسیمش در طول سفر از خونه تا محل کار هم لذت برد. خیلی از آدما دوست دارن بیشتر با افرادی که میشناسن و دوستانشون همسفر و هم مسیر بشن اما خب همزمان نمیشه از این نکته غافل شد که همسفری با آدمهای جدید و ملاقات افرادی که ممکنه خیلی نشناسیمشون هم خوبی های خودشو داره، علاوه بر اینکه ممکنه کلی چیز جدید یاد بگیریم و مکالمات قشنگی داشته باشیم میتونیم دوست‌های جدیدی پیدا کنیم که شاید در آینده از صمیمی ترین دوستانمون بشن.

طبیعیه که وقتی به پیدا کردن همسفر مناسب فکر می‌کنیم اولین جایی که فکرمون میره دوستان صمیمی و اعضای خانواده هستن. اما خب فرصت هایی توی زندگی هست که ممکنه این افراد نتونن ما رو همراهی کنن و به عبارت ساده تر درگیر کار و زندگی خودشون باشن. خیلی سفرهای اجباری هم ممکنه توی زندگی پیش بیاد که مجبور باشیم تنهایی انجامشون بدیم مثل یه سفر کاری یا رفتن به شهری که دانشگاه ما اونجاست یا حتی رفت و آمد روزانه به محل کار و تحصیلمون.

کاروانرو به شما کمک میکنه که برای همه مسیرهایی که میخواهید طی کنید، چه کوتاه و چه بلند همسفر مناسب خودتون رو پیدا کنید. کاروانرو شبکه ی اجتماعی ای هست که برای سفر طراحی شده و شما چه با خودرو شخصی خودتون رفت و آمد می‌کنید و چه ماشین ندارید؛ میتونین افرادی که هم مسیر شما هستند رو پیدا کنید و باهاشون همسفر بشید. برای اینکه بدونین چجوری میشه افراد مختلف رو از روی پروفایلشون شناخت، این مطلب رو بخونید. فقط نکته ای که هست فراموش نکنید حتما قبل از سفر با همسفرخودتون تماس بگیرید و باهاش صحبت کنید. این کار باعث میشه علاوه بر اینکه سفرتون رو برنامه ریزی می‌کنید همسفرتون رو هم بهتر بشناسید.

خانم هایی که تمایل دارند صرفا با خانم های دیگه سفر کنن هم می‌تونن در مورد همسفر های خانم هم این مطلب رو بخونن.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *