تک سرنشین نباشیم

تک سرنشین نباشیم

اگر حتی یک بار ترافیک های سنگین شهرهای شلوغی مثل تهران، اصفهان، مشهد، کرج و … رو تجربه کرده باشید با یه نگاه ساده به بقیه ماشین ها متوجه می‌شید که تعداد زیادی از خودرو ها تک‌سرنشین هستند. شاید حتی خودتون هم توی اون ترافیک تک سرنشین بوده باشید.

یکی از دلایلی که افراد برای تک سرنشین بودنشون دارند معمولا اینه که برای مسیری که رفت و آمد می‌کنند حمل و نقل عمومی خوب و مناسبی وجود نداره یا اینکه ممکنه با روش های معمول مثل تاکسی و اتوبوس و مترو زمان سفر اونها خیلی طولانی بشه یا اینکه از شلوغ بودن وسایل حمل و نقل عمومی توی اون ساعت ناراضی هستن.

کاروانرو راهی هست که افراد میتونن به کمک اون صندلی های خودرو خودشون رو به اشتراک بگذارند و با تک سرنشین نبودنشون به بهبود وضعیت ترافیک و آلودگی هوا هم کمکی کرده باشند. علاوه بر اون بتونن مقداری از هزینه های سفرشون رو با این کار جبران کنند.

این نکته مهمیه که بدونیم اگر فردی صندلی های خالی خودرو خودش رو توی کاروانرو به اشتراک می‌گذاره به این معنی نیست که داره مسافرکشی می‌کنه و یا در استخدام کاروانرو هست. همه افراد چه به عنوان مسافر از کاروانرو استفاده کنند و چه به عنوان راننده و صاحب خودرو صندلی های خالی ماشینشون رو به اشتراک بگذارند صرفا هدفشون از این کار داشتن حمل و نقل بهتر و صرفه جویی در هزینه های خودشونه و هیچکس برای فرد دیگه کار نمیکنه و در استخدام اون نیست. توی کاروانرو افرادی که با هم همسفر می‍شن مثل چند تا همپا یا دوست هستن که به سفر می‌روند و هزینه های سفرشون رو با هم تقسیم می‌کنند.

کاروانرو می‌تونه خیلی از مشکلات حمل و نقل عمومی رو حل کنه و چه مسافر باشید و چه راننده برای شما سفری با هزینه اتوبوس و یا حتی کمتر از اون داشته باشه در حالی که راحتی سفر با ماشین شخصی رو دارید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *