تنها سفر نکنیم

همسفر خوب

تنهایی سفر کردن مزیت های خودش رو داره، اصلا گاهی لازمه آدم تنهایی سفر کنه و یه مدت از تعلقاتی که داره رها باشه ولی برای افرادی که زیاد سفر می‌کنن یا اینکه رفت و آمد های طولانی در طول روز دارند، این تنها بودن بعضی وقتا حتی می‌تونه آزار دهنده هم باشه. برای مثال اگه مجبورید به واسطه شغلی که دارید زیاد سفر کنید و یا شهر محل زندگی و تحصیلتون متفاوته و مجبورید در هفته چند بار به دانشگاه برید، حتی اگه مسیر خونه تا محل کارتون طولانیه و مجبورید هر روز ساعتها توی راه باشید، کاروانرو راه حل مناسبی برای شما برای پیدا کردن همسفرهای خوبه.

اشتراک گذاری لذت بخشه

اشتراک گذاری منابعی که امکان استفاده کامل ازشون رو نداریم چیزیه که حس خوبی به ما می‌ده. برای مثال وقتی جای کافی برای خوردن یه ساندویچ کامل رو نداریم اون رو با دوستمون نصف می‌کنیم، تا هم لذت بیشتر از همراهی و غذا خوردن ببریم هم اینکه منابع اضافی مون رو حروم نکنیم.

اشتراک گذاری سفر هم یه چیزی شبیه مثال بالاست با این تفاوت که افراد صندلی های خالی خودرو خودشون رو با هم دیگه به اشتراک می‌گذارند. این کار علاوه بر کمک به محیط زیست و صرفه جویی در هزینه ها، چه مسافر باشیم چه راننده باعث میشه دیگه تنها سفر نکنیم. توی فرهنگ اشتراک گذاری سفر افرادی که با هم همسفر میشن مثل چند تا دوست هستن که با هم توی یه ماشین سفر می‌کنن و در نهایت هزینه های سفرشون رو تقسیم می‌کنند. نه راننده و نه مسافرها هیچ کدوم وظیفه خاصی در قبال هم ندارند به جز اینکه برای هم دیگه همسفر های خوبی باشند.

دوستهای جدید پیدا کنید

پس سعی کنید توی کاروانرو پروفایل کاملی داشته باشید تا افراد بتونن قبل از سفر با شما بیشتر آشنا بشن، توی قسمت درباره من هر چقدر خودتون رو بهتر معرفی کنید و از علایقتون بگید طبیعتا بهتر می‌تونید افرادی که سلیقه مشترک دارید رو پیدا کنید و باهاشون همسفر بشید و بتونین از صحبت کردن با هم دیگه در طول مسیر لذت ببرید، و به موسیقی های مورد علاقه تون گوش بدید. شاید حتی بتونید دوستهای خوبی برای بشید و سالها با هم رفاقت کنید.

پس فرصت رو از دست ندید و همین الآن سفرهای هفتگی خودتون رو ثبت کنید

 
 

ارائه ی سفر – راننده هستم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *