نرخ پاسخگویی و نرخ لغو کردن

response-rate

امکان جدیدی که اینروزها به کاروانرو اضافه شده و در موردش سوالات زیادی پرسیده میشه نرخ پاسخگویی و نرخ لغو کردن برای هر فرد هست. توی کاروانرو بعد از یافتن هم مسیر مناسب چه راننده باشید و چه مسافر برای اون فرد درخواست همسفر شدن ارسال می‌کنید. بعضی از این درخواست‌ها توسط طرف مقابل دیر جواب داده می‌شد و بعضی از سفر ها هم ممکنه به هر دلیلی قبل از شروع سفر توسط راننده به دلیل تغییر کردن برنامه ش لغو بشه. برای همین ما این دو گزینه رو به پروفایل هر فرد اضافه کردیم.

response-rate2

نرخ پاسخگویی

از اونجایی که فرهنگ تعارف و رودربایستی داشتن توی جامعه ما جای داره وقتهایی که درخواست همسفری برامون ارسال میشه بعضی وقتا ممکنه به اصطلاح “رومون نشه” درخواست ها رو رد کنیم. ولی باید به این نکته توجه کنیم که فردی که با ما همسفر میشه داره برای سفرش برنامه ریزی می‌کنه و دوست داره بدونه آیا درخواستش پذیرفته یا رد شده. برای همین خوبه که افراد حداکثر تا چند ساعت بعد از اینکه درخواست همسفری براشون ارسال شد اون رو بپذیرن یا رد کنن که طرف مقابل به عبارتی بلاتکلیف نمونه. برای همین ما نرخ پاسخگویی رو به پروفایل هر فرد اضافه کردیم. اینجوری همه میتونن ببینن که کسی که بهش میخوان درخواست همسفری بدن به چند درصد درخواستهایی که بهش داده شده پاسخ داده (فرقی نداره رد کرده باشه درخواست رو یا پذیرفته باشه همین که به اون درخواست پاسخ بده تا طرف مقابل تکلیفش رو بدونه کافیه) برای همین از این به بعد سعی کنیم درخواست هایی که برامون ارسال میشه رو حتما یا رد یا قبول کنیم که طرف مقابلمون سردرگم نشه و علاوه بر اون نرخ پاسخگویی بالاتری داشته باشیم تا بقیه بتونن بیشتر رومون حساب کنن.

نرخ لغو کردن

بعضی وقتها ممکنه ما برنامه مون عوض بشه و نتونیم سفری که توی کاروانرو ارائه کردیم رو انجام بدیم، تو این مواقع خوبه که قبل سفر سفرمون رو لغو کنیم و به همسفرهامون اطلاع بدیم، ولی خب این باعث میشه که همسفرامون برنامه شون به هم بخوره، برای همین ما نرخ لغو کردن رو هم به پروفایل هر فرد اضافه کردیم که بقیه بدونن چند درصد میتونن روی ثابت بودن برنامه اون فرد حساب کنن

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *